Можливості для партнерства

Можливості для партнерства

Сектори інвестування

 • Якісна освіта

  Якісна освіта

  Забезпечення рівного доступу до якісної шкільної та професійної освіти є запорукою ефективного розвитку країни та нерозривно пов'язане із якістю життя людини. Створення сучасних умов для навчання, у тому числі інклюзивних – також є складовими цього сектору.

 • Сталий розвиток міст та спільнот

  Сталий розвиток міст та спільнот

  Впровадження і популяризація «розумного підходу» до споживання ресурсів планети та дбайливого ставлення до екології, формування суспільства, яке не спричинятиме шкоди середовищу свого існування задля підтримання життєдіяльності теперішніх та майбутніх поколінь.

 • Відповідальне споживання та виробництво

  Відповідальне споживання та виробництво

  Економічне зростання призводить до збільшення обсягів використання природних ресурсів, тому просування раціонального виробництва та відповідального споживання допомагає зберігати навколишнє середовище та створювати умови для розвитку «зеленої» економіки.

 • Доступна та чиста енергія

  Доступна та чиста енергія

  Світове промислове виробництво базується, переважно, на викопному паливі, що призводить до забруднення навколишнього середовища, тому відновлювані джерела енергії та екологізація виробництв мають особливе значення для підвищення енергоефективності економіки.

 • Чиста вода та належні санітарні умови

  Чиста вода та належні санітарні умови

  Дефіцит води дедалі більше стає тривожним сигналом для прийняття вагомих рішень. Удосконалення систем управління водними ресурсами, забезпечення чистих якісних водних ресурсів у належній кількості та необхідних санітарно-гігієнічних умов є головними завданнями сектору.

 • Міцне здоров’я і благополуччя

  Міцне здоров’я і благополуччя

  Охорона здоров’я, збільшення тривалості життя, розробка вакцин і лікарських препаратів, зниження ризиків для здоров’я та сприяння благополуччю усіх людей, тип паче зважаючи на обставини, спричинені пандемією COVID-19, – є стратегічними пріоритетами як на національному, так і на міжнародному рівнях.

 • Промисловість та інновації

  Промисловість та інновації

  Створення надійного та сталого розвитку промисловості, впровадження інноваційних технологій та реалізація важливих інфраструктурних проєктів є пріоритетним напрямом діяльності міської влади та сприяє невпинній модернізації, забезпеченню стійких темпів економічного зростання, підвищенню конкурентоспроможності та економічної привабливості міста, яке завжди відкрите до співпраці.

 • Пом’якшення наслідків зміни клімату

  Пом’якшення наслідків зміни клімату

  Зміна клімату є одним з найгостріших сучасних викликів та призводить до зростання температурних показників, аномальних погодних явищ, зміни популяції диких тварин тощо. Питання потребує негайного реагування вже зараз. До 2030 р. Харків має намір скоротити викиди СО2 та інших парникових газів на 30%. У місті вже розроблений Плану дій для сталого енергетичного розвитку і клімату, а також триває реалізація проєктів з підвищення енергоефективності та скорочення викидів парникових газів.

 • Партнерство заради сталого розвитку

  Партнерство заради сталого розвитку

  Заради підвищення рівня комфорту, здоров’я та життя громадян, Харківська міська рада у активному співробітництві з різними міжнародними організаціями та фінансовими установами реалізовує великі інфраструктурні, культурні, екологічні, соціальні та інноваційні проєкти. Головний пріоритет – бути безпечним, інклюзивним, чистим і комфортним для кожного мешканця та гостя містом.

Стратегічні документи розвитку міста

 • План дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату м. Харкова (SECAP)

 • План сталої міської мобільності м. Харкова (SUMP)

 • Генеральний план розвитку міста

 • Стратегія розвитку міста 2030

International conference Kharkiv: Development & Investment

Проведення конференції очікується:

восени 2022 року

Проєкти

 • Харків - місто сучасної інфраструктури

  Харків - місто сучасної інфраструктури

  Сьогодні Харків дотримується курсу постійної модернізації інфраструктури. За фінансової та консультативної підтримки іноземних партнерів місто розвивається шляхом реалізації різних проєктів, які направлені, зокрема, на розширення метрополітену та оновлення його рухомого складу, реконструкцію дорожньої інфраструктури та тягових підстанцій міста, енергетичну модернізацію громадських будівель тощо.

  Харків йде у ногу із часом та намагається його випереджати, щоб бути комфортним, високотехнічним та провідним європейським центром.

 • Харків: безпечне місто

  Харків: безпечне місто

  Харківська міська влада опікується питанням безпеки та комфортного життя громадян. За рахунок впровадження програм безпеки дорожнього руху знижується аварійність на вулицях міста. Завдяки модернізації системи міського освітлення забезпечується безпека жителів в темний час доби, а також зменшується споживання електроенергії, що сприяє покращенню екологічної безпеки. Для досягнення цієї ж мети, у найближчі плани Харківської міської ради входить розробка системи інтелектуального вимірювання якості повітря.

 • Харків: зелене місто

  Харків: зелене місто

  Харків – одне з найзеленіших міст України, де активно розвивається «зелений напрям». Тут нараховується біля 200 парків та зелених зон, які постійно оновлюються. Наприклад, реалізується реконструкція Центрального парку культури та відпочинку імені М. Горького, саду імені Т. Шевченка, рекреаційної зони «Саржин Яр» та зоопарку міста. По всьому місту, навіть у віддалених куточках, розріджуються старі та висаджуються нові дерева, прокладаються нові алеї та розміщуються нові клумби.

  Для покращення екологічної ситуації Харків оптимізує власні енергетичні ресурси – екологічно чистий міський електротранспорт поступово виміщає собою автотранспорт.

 • Харків: розумне місто

  Харків: розумне місто

  Харків – флагман у запровадженні «розумних технологій» міського управління. Так, впровадження інтелектуальної транспортної системи забезпечить дотримання правил та допоможе надавати інформацію про послуги громадського транспорту в реальному часі, а інтелектуальна система вуличного освітлення сприятиме інформаційній підтримці розвитку міста.

  В місті створено регіональний центр послуг, де громадяни можуть отримати близько 400 видів послуг. Модернізується система паркування, зокрема, було збудовано багатоповерховий паркінг на 200 місць та впроваджено електронну систему паркування.

 • Харків: місто культури та спорту

  Харків: місто культури та спорту

  Харків є великим культурним осередком України. Міська влада підтримує ініціативи з розвитку культурної сфери, сприяє залученню молоді до культурного та спортивного життя міста. Так, наприклад, розробляється та впроваджується проєкт модернізації Муніципального центру культурних ініціатив для забезпечення найкращих умов для проведення різноманітних культурних заходів. З метою сприяння креативному пошуку та реалізації нових креативних ідей модернізується сценічний простір.

  Для популяризації активного способу життя розробляються концепції та стратегія створення урбан-парків та центрів, що дасть змогу об’єднати молодь, яка захоплюється вуличними видами спорту та урбан-культурами для спільного дозвілля.

 • Харків: місто соціальних ініціатив

  Харків: місто соціальних ініціатив

  Мешканцям Харкова характерні взаємоповага та бажання допомогти один одному. Особлива увага приділяється допомозі людям, які потребують її більш за все. Люди, які за будь-яких причин залишилися без домівки, можуть перебувати в центрі реінтеграції бездомних осіб необмежену кількість часу. Місто бажає створити однакові умови для всіх без винятку, тому за підтримки німецьких партнерів створило соціальній готель та опікується вдосконаленням системи харчування в лікарнях.

  Для психологічної реабілітації, лікування від наркотичної залежності та надання підтримки сім’ям наркозалежних осіб створюється міський ресурсний центр для боротьби з наркоманією.

Партнерство та співпраця

Партнерство та співпраця

Якісне, прогресивне партнерство будується на зацікавленні кожної зі сторін у результаті спільної діяльності. Однак чи не найбільшим його досягненням є формування нової моделі громадянського суспільства, здатного активізовуватися навколо вирішення актуальних проблем.

Запрошуємо до співпраці

Всі поля обов’язкові для заповнення

Наші партнери